Nátěry na dřevo Saicos

Nátěry na dřevo Saicos

Německá společnost Saicos Color Gmbh je výrobce špičkových profesionálních nátěrových hmot z přírodních rostlinných olejů a vosků. Nátěry představují nejvyšší kvalitu, snadno se nanáší, jsou úsporné, dobré pro dřevo, šetrné k životnímu prostředí a jsou speciálně vyvinuty na ochranu a údržbu dřevených teras, zahradního nábytku, fasádních obkladů. plotů a ostatních dřevěných výrobků v exteriéruinteriéru. Nátěry jsou trvale spojeny se dřevem, neloupou se a nepraskají a při renovaci nepotřebují náročnou úpravu, ani po mnoha letech. Jsou prodyšné regulující vlhkost ve dřevu. Omezují bobtnání a smršťování dřeva. Díky nasáknutí olejů hluboko pod povrch dřeva, je zaručena extrémní odolnost povětrnosti a dlouhá životnost.

Široká nabídka produktů Saicos v našem e-shopu

Naše společnost je výhradním dovozcem produktů Saicos pro oblast Čechy. V našich velkoobchodních skladech v Praze 9 držíme široký skladový sortiment nátěrů Saicos, který je každý týden pravidelně doplňován. K nátěrům Saicos poskytujeme kromě samotného prodeje, rovněž profesionální poredenský servis. Nabídku produktů Saicos naleznete v našem e-shopu zde.

Vysoce kvalitní nátěry pro dřevo venku, uvnitř i na jeho údržbu

Nátěry Saicos zahrnují širokou škálu produktů pro ošetření dřeva v exteriéru i interiéru a jsou určeny pro všechny dřeviny, jak tradiční, tak vzácné exotické. Exteriérové nátěry jsou speciálně určeny pro celou řadu aplikací exzeriérového truhlářství například pro dřevěné terasy a zahradní nábytek, ploty, dřevěné fasády, pergoly, okna, dveře a další. V nabídce produktů Saicos naleznete jak bezbarvé transparentní odstíny, pigmentační barevnýé varianty, tak rovněž plnobarevné neprůhledné nátěry. Interiérové nátěry zahrnují nátěry pro dřevěné podlahy, schody, dřevěné obložení, pracovní desky, nábytek, dětské hračky a další produkty interiérového truhlářství. Vybrané produkty Saicos mají certifikaci pro použití na dětské dřevěné hračky a dřevo které je v kontaktu s potravinami. V nabídce nechybí přípravky pro průběžnou údržbu, čištění a renovaci dřeva.

Venkovní nátěry na dřevo - zde Vnitřní nátěry na dřevo - zde Čištění a údržba dřeva - zde

Německá kvalita bez kompromisu

Jako specialista na povrchové úpravy na bázi olejů a vosků a UV-vytvrzovaných systémů se staví společnost Saicos na přední místo na německém trhu.
V současné době dodává produkty do více než 40 států světa. Tradice, inovace a flexibilita jsou značkou úspěšné a rychle rostoucí společnosti.Speciální nátěry na dřevo s otevřenými póry, vyrobené z přírodních rostlinných olejů. Speciálně vyvinuty na ochranu a údržbu dřevených teras, zahradního nábytku a ostatních dřevěných výrobků v exteriéru, které si mají zachovat přírodní vzhled. Hedvábně matný, přírodně vyhlížející povrchy zdůrazňují barvu a strukturu dřeviny. Nátěry jsou trvale spojeny se dřevem.

Proč zvolit nátěry Saicos?

Produkty na bázi přírodních olejů a vosků
Vysoká ochrana a žádné praskání
Renovace bez broušení
Vhodný i pro dětské hračky
Vysoká vydatnost

Přednosti produktů SAICOS

Povrch se neloupe, nepraská a při renovaci nepotřebuje náročnou přípravu ani po mnoha letech. Obnovovací nátěr naneseme na očištěný povrch, který není třeba brousit. Je prodyšný, reguluje vlhkost. Omezuje bobtnání a smršťování dřeva. Díky nasáknutí olejů hluboko pod povrch dřeva, je zaručena extrémní odolnost povětrnosti a dlouhá životnost.

Zobrazit všechny novinky


Victoria fiberon SAICOS INTERFOR WESTERN RED CEDAR EXPORT ASSOCIATION

Pechar s.r.o.
Dřevoimport – velkoobchod
Náchodská 23, Praha 9, 19300

Velkoobchodní prodej

  • +420 220 879 443

E-shop prodej

  • +420 220 879 586

Oddělení nátěrů

  • +420 220 879 587

© 2022, Pechar s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑